Gewijzigd op: 12-2-20        Provinciale Afdelingen:

 

Contact Oud- en actief dienende Mariniers

de secretarissen en hun contact E-mail.

Secretaris DB COM              secretaris            Kees Wit                secretarisdbcom@online.nl               

COM Noord, (Friesland,

Groningen, Drenthe            secretaris :          M.Schanssema                 secretaris@comnoord.nl

Overijssel                          secretaris           H. Brouwer                        comoverijssel@hotmail.com

Gelderland                        secretaris           WA Veenendaal secretariaat.com.gelderland  @gmail.com

Utrecht                             secretaris           G. Bosma                           comutrecht@gmail.com

Flevoland                          secretaris           A. Westland                       andrewestland@gmail.com

Noord -  Holland                secretaris           A.I. F.W.  Eckenhaussen      f.eckenhaussen@planet.nl

Zuid – Holland                   secretaris           J. v. d. Berg                        bergjong@caiway.nl

Zeeland                            secretaris a.i.     X. Broekhart                         mrx@zeelandnet.nl

Noord – Brabant                secretaris           P. Foxen                    secretaris@comnoordbrabant.nl

Limburg                            secretaris           R. Stollman               secretaris.com.limburg@gmail.com

Indentiteitsgroep Marinier  Commando          J.de Jong                              jebu@kpnmail.nl

 

Curaqao                           secretaris             P. de Ridder                        paulderidder47@gmail.com

Australie                          secretaris            V. Scheenhouwer               Dutchkiwi@skymesh.com.au

Canada                            secretaris            B Hendriks                            bphendriks@bell.net

New Zeeland                    secretaris           Jan Krimp                              jkrimp@clear.net.nz